Tak už to zase začíná, nejlepší šachová mládež z celé ČR začíná dnes přejíždět do Koutů nad Desnou.
Ve dnech 8.-15.3. se tu koná pravidelné jarní Mistrovství ČR mládeže do 16 let v šachu. A i my máme komu držet palce, v kategorii D16 nastoupí naše Linda Slívová.
Veškeré informace, výsledky a výhledové i online přenosy, fotografie apod. najdete zde
Druhým členem výpravy ŠK Teplice bude Petr Slíva, Linda má tak zajištěnou podporu i doprovod na vycházky po Jeseníkách.
Budeme tedy sledovat a fandit, 1. kolo začíná v sobotu 8.3. ve 14 hodin.




Lindo, děkuji ti za sqělou reprezentaci našeho klubu. Jsem šťastný a hrdý, že máme v klubu tak nadějnou hráčku.