Zdravím,

jako každoročně pořádá náš klub otevřený klubový přebor v bleskovém šachu, který se letos uskuteční v pátek 28.12.2018 od 18hod. v naší klubovně. Kromě bojů na 64 polích najdeme jistě čas na bilancování letošního roku. Zváni jsou všichni příznivci královské hry, platí i pro členy jiných klubů, hlavně dobrou náladu, to je hlavní motto tohoto turnaje. Ceny pro vítěze určitě budou, pro poražené se snad také něco najde. Každý účastník turnaje nechť prosím přinese něco malého k občerstvení, event. do cenového fondu.

Turnaj má svá specifika, je povoleno tekuté občerstvování před, během i po partii, mobilní telefony nejsou zakázány, platí hlavně pravidlo, užít si turnaj se vším všudy. Pravidla šachu jsou ctěna. Po základní části se hraje armagedon, klasickej pavouk kdo z koho na 1 partii. Loni vyhrál KO systém Honza Rubeš, kdo to bude letos ?!?

Kdo loni nebyl, nechť je pro něj pozvánkou článek Lenky Stránské: https://skteplice.cz/index.php/285-oddilovy-bleskac-aneb-zili-byli-bratri-tri 

 

Na viděnou se těší,

Radek Bayer

ředitel a rozhodčí turnaje

Komentáře  

+3 #1 Jirka Jirásek 2018-12-11 07:36
Po roce jsem si opět přečetl (díky moudrému počinu předsedy, který zanechal odkaz na konci svého zvacího dopisu) půvabný Lenčin článek o loňském blicáku. S odstupem času musím dodat následující: 1) loni jsem ještě psal "vaše" mládež, jistý čas už naopak "naše". Když cestujeme vlakem na KP2, tak si musím dávat pozor, abych Ladě nebo Radkovi neříkal děti moje, to by nastal zmatek v nevinných dětských dušičkách. 2) už loni byla ve startovním poli nás přespolních většina. Co když letos dorazí Lada nebo Vládík, to bude teprve pěkně trapný. Já plánuju útěk z přísně střeženého vězení v Jáchymově (oficiálně tedy lázně) a někdo ani nesleze z gauče. Ve většině oddílů nejsou schopni něco podobného uspořádat, my máme takový skvost a hraje 12 lidí.
Citovat
+3 #2 Lenka Stránská 2018-12-11 12:30
Vážení mí šachoví přátelé, ve zvacím článku se dočtete, že máte donést něco malého jako pohoštění, upřesňuji, že stačí něco velmi malého, tož tak třeba na vokošt.....Ale velkého nic, to zajistí "kulatá bába" (myšleno tvarem i věkem), tedy já. přijďte v počtu hojném, nebo radši ještě hojnějším! A P.S. pro J.J. ke komentáři č. 1 - já na turnaji taky často volám:,,Kde jsou moje děti?" apod. a všichni už si snad zvykli, že tím nemyslím tentokrát Vojtu a Kamilu, ale žáky a dorostence ŠK Teplice.....
Citovat